„Musieliśmy czekać 10 lat, żeby powstał ten film. Czekaliśmy, aż zmieni się Policja” – takimi słowami zapowiedział wczorajszą, oficjalną premierę filmu „Pitbull. Nowe porządki”, jego producent Emil Stępień (Studio Ent One).

Bohaterem nowej odsłony Pitbulla jest policjant o pseudonimie Majami (w tej roli debiutujący Piotr Stramowski) z mokotowskiej komendy, który rozpracowując grupę gangsterów, podejmuję współpracę z bohaterami dawnego Pitbulla – Gebelsem (Andrzej Grabowski), Igorem (Paweł Królikowski) i Barszczykiem (Michał Kula). Oko w oko z tą ekipą staje Bogusław Linda, grający niejednoznaczną postać gangstera o pseudonimie „Babcia”…

„Pitbull. Nowe porządki” (niezmiennie w reżyserii Patryka Vegi), to opowieść o brutalnym świecie przestępczym , w którym niezłomność Policji przeplata się z korupcją i marazmem. Mamy tu gangsterskie rozgrywki o haracze, „obcinaczy palców”, walki pseudokiboli i… historię rodzącego się zła oraz fascynacji przemocą. A do tego, jak zawsze, cięte, sarkastyczne dialogi.

„Pitbull. Nowe porządki”, to mocny film,  który bez lukru pokazuje zarówno policyjną, jak i przestępczą rzeczywistość.

Trailer i więcej informacji dostępnych na FB profilu filmu:

https://www.facebook.com/events/1078069065560257/

Pitbull.-Nowe-porzadki-Plakat

<logo>