Miło nam poinformować, że Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych ogłasza nabór na – prowadzone przez LSW – jednodniowe warsztaty producenckie z cyklu „KIPA Sprawna Produkcja”. Tym razem będę miał okazję przybliżyć producentom filmowym najważniejsze aspekty prawne i biznesowe z zakresu „Dystrybucji międzynarodowej”.

 

Szkolenie oparte będzie o prezentację uwzględniającą omówienie konkretnych przykładów,  najnowszych kazusów prawnych. Liczymy także na rozmowę i wymianę doświadczeń między uczestnikami.

 

W programie znajdą się zagadnienia dotyczące specyfiki dystrybucji zagranicznej, m.in. zasad współpracy producentów z agentami sprzedaży. Będzie można dowiedzieć się jak zawierać i negocjować umowy, jak powinna przebiegać współpraca producentów z dystrybutorami, czy wreszcie współpraca samych producentów w ramach promocji i marketingu.

 

Nie zabraknie również omówienia  modelu współpracy biznesowej na rynku międzynarodowym, m.in. tego, jak ułożyć zasady takiej współpracę, jak dzielić prawa i pola dystrybucji międzynarodowej czy festiwalowej.

movie-918655_960_720

Zapraszamy 26 października 2016 r. w godz. 10.00-15.00 na Chłodną 51, na 32. Piętro wieżowca Warsaw Trade Tower.

 

Uwaga, limit miejsc jest ograniczony: 30 uczestników (zarówno członków KIPA jak i osób z firm niezrzeszonych)

 

Żeby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres biuro@kipa.pl w temacie maila wpisując: „KIPA Sprawna Produkcja”.

Warsztaty odbywają się w ramach całorocznego cyklu szkoleń producenckich […]


<logo>