Jesteśmy dumni, że kolejny rok z rzędu zespół IP/TMT LSW i indywidualnie Maciej Kubiak oraz Maciej Ślusarek zostali wyróżnieni w rankingu Chambers Europe 2017 jako czołowi eksperci  w dziedzinie prawa własności intelektualnej (IP) oraz technologii i mediów  (TMT).

Chambers Global to renomowany przewodnik po rynkach usług prawnych ogłaszany co roku w formie klasyfikacji rankingowej. Analitycy Chambers na podstawie tysięcy wywiadów przeprowadzonych z prawnikami oraz klientami wyłaniają najlepszych w swoich specjalizacjach.

Zespół LSW jest doceniany przez klientów za „pragmatyzm, komunikatywność  oraz nastawienie na praktyczne rozwiązywanie prawnych problemów”.

Autorzy rankingu w klasyfikacji indywidualnej uznali Macieja Ślusarka za „doskonałego negocjatora specjalizującego się w ochronie renomy , szczególnie przedstawicieli branży kreatywnej” oraz Macieja Kubiaka za „umiejętność przekazywania trudnych i skomplikowanych spraw w sposób jasny i zrozumiały”.

To już kolejne wyróżnienie przyznane przez Chambers dla naszego zespołu oraz dla tych dwóch uznanych na rynku ekspertów.

Przy tej okazji chcieliśmy serdecznie podziękować naszym klientom za zaufanie.

Pełny opis uzasadnienia przyznanych wyróżnień dostępny TUTAJ


<logo>