O nas

Od lat jako firma prawnicza jesteśmy obecni na polskim rynku audiowizualnym, uczestniczymy w skomplikowanych i niekiedy nowatorskich przedsięwzięciach. Zajmujemy się stałą obsługą prawną polskich producentów telewizyjnych i filmowych. Dzięki temu, obok wiedzy teoretycznej, gromadzimy praktyczne doświadczenia, którym chcemy dzielić się dalej. Pomyśleliśmy – i sprawdziliśmy w praktyce na  IP blogu  – że doskonałym sposobem na to może być przestrzeń w Internecie. Dlatego powołaliśmy do życia portal prawa filmowego – swoistą wirtualną encyklopedię – kompendium wiedzy o prawie filmowym.

Nasz portal to jednak coś więcej niż tylko przepisy – ustawy i artykuły. To również ciekawe orzeczenia, wnikliwe analizy i omówienia. To wreszcie prawnie istotne nowinki z branży filmowej. Serdecznie zapraszamy.

Maciej Kubiak & Maciej Ślusarek

 

O LSW

Firma prawnicza LSW Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy oferuje pełen zakres pomocy prawnej. Bezpieczeństwo przedsięwzięć biznesowych i bieżącej działalności gospodarczej naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Jednocześnie w DNA naszej organizacji wpisane są innowacyjność i nieszablonowe podejście. Pracujemy dla nowoczesnych, dynamicznych i kreatywnych branż. Tacy też jesteśmy. Zawsze o krok do przodu, budując wraz z Klientem jego biznes.

Ochrona własności intelektualnej, prawo korporacyjne i podatkowe, rozwiązywanie sporów a także unikalna praktyka wspierania innowacji – to główne filary naszej działalności. Kompleksowo obsługujemy przedsiębiorców – od startupów, przez artystów, producentów filmowych aż po międzynarodowe korporacje i fundusze inwestycyjne.